Aquafacial - ošetrenie pleti

O nás

AQUAFACIAL
  •  je prístroj, ktorý ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Kombinuje v sebe procedúry akými sú exfoliácia, chemický peeling, hĺbkové čistenie, aplikácia aktívnych látok a fototerapia ako žiadny iný prístroj. Výhodami tohto systému je aj to, že počas hĺbkového čistenia nedochádza k mechanickému vytláčaniu nečistôt a následnému podráždeniu, resp. traumatizácii pleti. Nečistoty sú odstraňované podtlakom tzn. priamo sa z pleti „vysávajú“. Tlak je možné prispôsobiť citlivosti pleti klienta. Rovnako jednotlivé aktívne látky resp. kroky volíme podľa potrieb klienta. Jednou z najväčších výhod je, že celé ošetrenie je absolútne bezbolestné.
  1. krok je INTENZÍVNA STATOSTLIVOSŤ o T zónu : odstraňuje maz a redukuje hlboké póry pridaním kyseliny mliečnej
  2. krok je HYPOALERGÉNNE ČISTENIE : odstaňuje odumretú kožu, upokojuje vyrážky a iné kožné problémy pridaním kyseliny salicylovej
  3. krok je HLBOKÁ HYDRATÁCIA A DODANIE ŽIVÍN : obsahuje živiny, dodáva pružnosť, hydratuje a hlboko hydratačne čistí kožu pridaním kyseliny hyalurónovej
  4. krok ELEKTROPORÁCIA : pomocou elektroporácie aplikuje kyselinu hyalurónovú alebo peptidy a zároveň pôsobí modré svetlo na mastnú, aknóznu pleť alebo červené svetlo na regeráciu pokožky, stimulovanie kolagénu. Je možné pôsobenie oboch svetiel naraz.

Výborná je kombinácia diamantovej mikrodermabrázie s Aquafacial alebo Aquafacial s Aquashine (skinbooster).

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

  •  je neinvazívny a šetrný spôsob odstraňovania odumretých buniek, maziva a nečistôt vo vrchnej vrstve pokožky.
  • Je terapeutická, neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka rôznym násadcom je možné ošetrovať rôzne partie na tele a tvári bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Odstránené bunky a nečistoty sú vákuovo odsávané do zbernej nádoby prístroja.
  • Vďaka odstráneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie. Pri odstraňovaní odumretých vrstiev kože dochádza aj k naštartovaniu tvorby nových buniek a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev a lézií po akné.

Zákrok je takmer bezbolestný, klient pociťuje iba jemné poštipkávanie. Ošetrenie je bez negatívnych vedľajších účinkov a pleť po ňom zostáva začervenaná iba niekoľko hodín. Vďaka tomu je možný okamžitý návrat do práce.

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00