Celulitída

Vela Shape III na liečbu celulitidy

Vhodné pre: liposukcia stehien, liposukcia brucha, liposukcia brady

Celulitída

VelaShape III

je v súčasnej dobe najmodernejšia technológia, ktorá spojuje účinok rádiofrekvenčného a infračerveného žiarenia s mechanickou vákuovou masážou. Dokáže zredukovať celulitídu a vytvarovať problémové partie. To všetko bez bolesti a bez viditeľného zásahu, spojené s príjemnou masážou.

Podľa klinických štúdií sú najefektívnejšie na liečbu oblasť zadných stehien, • zadok• vonkajšie stehná a boky • predná plocha stehien • vnútorné stehná • “padnutý zadok” • brucho, kolená a podbradok.

Aplikácia

Kombinácia infračerveného svetla a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákuum a špeciálne navrhnuté rollery masírujú tkanivo a umožňujú ľahší prienik energie do tkaniva. Výsledkom je rozpad tukových buniek –lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva. Ošetrenie nevyžaduje PN a nemá vedľajšie nežiaduce účinky.

Čo je celulitída?

Celulitída sa prejavuje lokálnym nahromadením tukových buniek a trpí ňou viac ako 80% žien. Vznik celulitídy je hlavne v dôsledku degeneratívnych zmien podkožného tkaniva, kde je porušená lymfatická drenáž. Celulitída je najvýraznejšia na zadku, stehnách, bruchu a bokoch. Tukové bunky sa spájajú do hrubých hroznovitých strapcov, stláčajú cievy a tlačia aj na horné vrstvy kože. Zhoršené prekrvenie bráni na jednej strane zásobovaniu buniek dôležitými výživnými látkami, na druhej strane sa spomaľuje vylučovanie odpadových látok lymfatickými cestami. Ak takýto stav pretrváva dlhodobo, zásoby tuku sa neustále zvyšujú a dochádza k degeneratívnym zmenám spojivového tkaniva.

Príčiny celulitídy sú hlavne genetická predispozícia, hormóny, zlé stravovacie návyky, nedostatok fyzickej aktivity a stres.

Celulitída
Celulitída
Celulitída
Celulitída
Celulitída
Celulitída
Celulitída
Celulitída

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00