O nás

Súkromná klinika plastickej chirurgie, estetickej medicíny a laserovej medicíny Esthetic sa nachádza v tichom prostredí v centre Bratislavy.

O nás

V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka komplexné spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami medicíny.

Vysoká odbornosť lekárov, špičkové technické vybavenie, najmodernejšie lasery a snaha o záruku kvality viedli k tomu, že Esthetic v roku 2007 ako jediná spoločnosť v odbore poskytovania služieb esteticko-plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie získala okrem certfikátu kvality ISO aj prestížny Certifikát kvality Slovak Gold za najlepšiu službu.

Napriek vynikajúcemu technickému zázemiu je našou najväčšou výhodou personálne obsadenie. Náš tím pravidelne navštevuje svetové kongresy, prednáša, publikuje a zavádza najnovšie metódy. Sme certifikovaným školiacim pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov, v spolupráci so Slovenskou lekárskou spoločnosťou školíme lekárov z celého Slovenska. Na vašu návštevu sa teší MUDr. Alexandra Novotná - Rozborilová, PhD. a kolektív lekárov a sestier kliniky Esthetic.

MUDr. Alexandra Novotná - Rozborilová, PhD. je v tomto odbore je naprostou alfou a omegou úspechu dokonalá profesionalita.

Na tom som postavila kliniku pred viac ako dvadsiatimi rokmi a platí to dodnes.
Zdravie je najdôležitejší individuálny statok a krása je magickou veličinou už od pradávna. Aby ľudia naplnili ideál krásy, ktorí nikdy nikto presne nedefinoval, boli ochotní urobiť čokoľvek. Vytvárali sa na tvárach jazvy, maľovali sa, prepichávali si časti tela, vypchávali šatstvo aby zakrývali deformácie postavy.
„Cura dabit faciem“, „Až starostlivosť robí tvár peknou “, myslíte že tento výrok je súčasný? Nie napísal ho pradávno Ovídius.
Akokoľvek je to filozoficky nespravodlivé svet patrí krásnym. Majú rôzne výhody. Tak prečo to nevyužiť?
Estetická medicína napreduje míľovými krokmi. Dokážeme transplantovať vlasy, odstraňovať vrásky, obnoviť objem prepadnutej tváre kyselinou hyaluronovou, zväčšiť či zmenšiť prsia, odsať tuk, alebo ho jednoducho zmraziť. Zvyšok z neho môžeme použiť na vyplnenie objemu tváre či pŕs. Možnosti estetickej medicíny sa stále rozširujú a dermatológovia spoločne s plastickými chirurgami môžu svojim klientom plniť sny.
Pozitívna zmena výzoru vzbudzuje záujem u okolia, naši klienti dostávajú pozitívnu spätnú väzbu od priateľov, spolupracovníkov, alebo rodiny. A zrazu sa cítia lepšie, viac sa usmievajú a svet sa začne usmievať na nich.
Existuje niečo krajšie ako niekomu vyčariť úsmev na tvári a podvihnúť sebavedomie?
MUDr. Alexandra Novotná - Rozborilová, PhD.

História

Práve v budove na Partizánskej ulici, kde sídli naša klinika plastickej chirurgie Esthetic začal v roku 1950 písať históriu slovenskej plastickej chirurgie profesor Demjén. Presne v operačnej sále, ktorú modernizovanú používame aj my. Presne z týchto čias pochádza aj naša slávna receptúra kozmetiky od doktorky Sandry, ktorú kedysi používal aj operačný a zdravotnícky tím profesora Demjéna pri popáleninách. 
Táto receptúra, ktorá vznikla za múrmi našej nemocnice je pre nás vzácna aj z toho dôvodu, že každý dermatológ je rád, keď kozmetika obsahuje čo najmenej komponentov. Každá bylinka, či rastlinka sa totiž môže zmeniť aj na alergén a spôsobiť problémy. Tým, že kozmetika z rúk doktorky Sandry obsahuje týchto látok čo najmenej, stáva sa veľkou výhodou vo svete dermatológie, ale aj klientov. Koža je predsa najväčší orgán nášho tela a musí spracovať všetky toxické látky dnešného sveta. Tak prečo koži nedopriať to najlepšie!

Historia
Historia
Historia
Historia