Ošetrenie ochabnutej pleti,
krku a dekoltu

Bezbolestné ošetrenie zamerané na stimuláciu kolagénu rieši ochabnutú kožu hlavne v oblasti viečok a na krku. Je možné aplikovať ju aj na dekolt.

Ošetrenie ochabnutej pleti

Čo je to AMFLI technológia?

TermaClinic prístroj využíva najnovšiu Automatic Multi-Frequency and Low Impedance / AMFLI / technológiu. Vysoká efektivita systému spočíva v schopnosti rýchlo dodávať vysokú energiu , ktorá zvyšuje teplotu v strednej a hlbšej vrstvy kože bez bolesti a bez nevyhnutnosti chladenia povrchu kože. Bipolárny aplikátor chráni pred rozptýlením energie a udržiava ju koncentrovanú na ošetrovanú oblasť. Zákrok je vhodný na použitie na tvári, krku, v dekolte, prípadne ramenách. Vynikajúci efekt sa dosahuje pri kombinácii s mezoterapiou - aplikácii vitamínov, minerálov, antioxidantov a kyseliny hyaluronovej priamo do kože.

Ako pracuje TermaClinic (rádiofrekvencia)?

Systémový procesor automaticky zosníma informácie o odpore kože cez bipolárnu elektródu z povrchu Vašej kože a automaticky nastaví optimálnu hladinu rádiofrekvencie.

Priebežná automatická kontrola umožňuje ošetrenie vysokou teplotou bez potreby chladenia. Vplyvom tepla dochádza k pôsobeniu na fibroblasty a podporuje novotvorbu kolagénu / NEO-kolagenéza /.

Pôsobenie na povrchové vrásky

Miestne zvýšenie teploty – hypertermia spôsobuje zápalovú reakciu, sťahovanie fibroblastov , spevnenie spojivového tkaniva a neokolagenézu. Zlepšenie kvality kože a redukcia vrások je výsledkom zvýšeného prekrvenia a stiahnutia pôvodného kolagénu.

Pôsobenie na povrchové vrásky

  • Zápalová reakcia
  • Sťahovanie fibroblastov
  • Neokolagenéza

Odporúčaný počet ošetrení je 6-10 podľa stavu kože.

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00