Produkty - Dr.Sandra

Vyvíjame a používame kozmetiku Dr. Sandra podľa vlastnej receptúry. Radi sa s vami o jej tajomstvo podelíme.

Produkty

Naše produkty si viete zakúpiť osobne na našej klinike alebo na stránke doktorkasandra.sk

Kozmetika Dr. Sandra

Naša kozmetika je vyrábaná podľa starých dermatologických receptúr, ktoré uchovávame od roku 1968. Receptúry sú doplnené o výrobné postupy najnovších medicínskych poznatkov. Sú vyrábané pod prísnymi podmienkami na základe poznatkov správnej výrobnej praxe kontrolovaných systémom kvality, ako sú vyrábané liečivá, čo znamená, že látky , ktoré stabilizujú krémy sú na dolných hodnotách rozpisu liekopisu. Ich kvalita je rokmi overená spokojnosťou našich klientov, bez toho aby sme zaznamenali akúkoľvek alergickú alebo inú negatívnu reakciu.

Kozmetika Dr. Sandra neobsahuje žiadne rastlinky ani parfémy, držíme sa zásady aby riziko alergickej reakcie bolo čo najmenšie. Naša kozmetika nebola a nebude testovaná na zvieratách. 

Ako je to s obsahom v našich kremoch?

Všetky výrobky kozmetiky doktorka Sandra sú vyvinuté v spolupráci s lekármi-dermatológmi a sú dermatologicky testované. Určené sú pre spotrebiteľ s problematickou alebo normálnou pleťou. Žiadny výrobok doktorka Sandra neobsahuje stabilizačný prípravok, dokonca neobsahujú ani parfumy a bylinky, preto sú mimoriadne vhodné aj pre veľmi senzitívnych a inak alergických ľudí. Rozdiel medzi stabilizačnými prísadami a konzervačnými je zásadný. Stabilizačné prísady sú iné ako chemické látky, ktoré napríklad stabilizujú emulziu, aby mala požadovaný stav. Konzervačné látky zasa ochraňujú prípravok predtým, aby bol z mikrobiologického hľadiska vhodne nastavený. Primárka Alexandra Novotná - Rozborilová vyvinula také ideálne zloženie svojej kozmetiky, že skupenstvo nepotrebuje upravovať stabilizačnými látkami kozmetiky. Odborníci súhlasia, že šťastným výberom surovín zabezpečila, že výrobok drží pokope aj bez prísady stabilizátorov. Takže všetky výrobky z rúk doktorky Sandry sú hypoalergénne. Ak je niekto alergický na parabény, tak napríklad do polomastného a výživného krému doktorky Sandry parabény nepridáva. Aj preto, ak niektoré výrobky na trhu obsahujú jeden z 26 potenciálnych alergénov, výrobok na obale na to zo zákona musí upozorniť. Kozmetika doktorka Sandra však k aktuálnemu roku neobsahuje ani jednej z týchto potenciálnych alergénov. Ich zoznam sa však podľa alergií obyvateľov z mesiaca na mesiac môže zmeniť podľa výskytu alergií v jednotlivých krajinách. Kozmetika doktorka Sandra neobsahuje ani žiadnu zakázanú látku zverejnenú Európskou úniou.

Pleťové krémy Dr. Sandra

Očný krém s obsahom kofeínu

Očný krém s obsahom kofeínu

Účinky:

Vyživuje a pôsobí proti opuchom. Pomáha redukovať kruhy pod očami.

Návod na použitie:

Na očistene očné okolie naniesť ráno a večer v tenkej vrstve . Neaplikovať do oka.

Aj po otvorení sa odporúča skladovať 15°-25°. Chrániť prípravok pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Uschovávať mimo dosahu detí.

Cena: 19 €

Super elixír – výživný krém

Super elixír – výživný krém

Účinky:

Elixír krém pre zrelú, alebo veľmi suchú pokožku tváre krku a dekoltu. Suchá pokožka si vyžaduje v určitom veku nadštandardnú starostlivosť, preto sme vytvorili výživný krém. Je veľmi vhodný na suchú, zrelú pleť s prejavmi starnutia. Ak je vaša pokožka suchá, napnutá bez pružnosti , tento krém je vhodný práve pre vás. Neobsahuje parabény.

Návod na použitie:

Odporúčame aplikovať dva krát denne a na očistenú pokožku tváre a dekoltu. Aj po otvorení sa odporúča skladovať pri teplote 15°-25°. Chrániť prípravok pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Uschovávať mimo dosahu detí.

Cena: 19 €

Hydratačný krém

Hydratačný krém

Účinky:

Vysokohydratačný, upokojujúci krém, ktorý je vhodný na mastnú, a zmiešanú pokožku tváre, krku a dekoltu.  Lekárska kozmetika vhodná aj na problematickú pleť.Krém je rovnako vhodný pre ľudí so sklonom k tvorbe akné. Vyslovene vhodný ako krém na akné. Vynikajúci ako podkladový krém pod make- up počas celého roka. Hydratačný krém Dr. Sandra sa stál najpredávanejším produktom hlavne kvôli svojmu zloženiu, ktorého hlavnou zložkou  je Urea.

Urea  je v zdravej pokožke bežne prítomná, a slúži ako významná hydratačná látka, ktorá napomáha udržiavaniu vody v pokožke, vekom sa jej obsah znižuje a pokožka sa stáva prirodzene suchšou až popraskanou. Zvyšuje schopnosť viazať vodu, tak ju udržuje jemnú a mäkkú, rovnako zlepšuje regeneračnú funkciu pokožky a stabilizuje jej funkciu. Má antibakteriálne účinky. Pôsobí ako krém na akné. Vplyvom urey dochádza aj k rýchlejšej obnove vrchnej vrstvy pokožky, rýchlejšie sa odlučujú odumreté bunky a koža je jemná a vláčna na dotyk. Nevytvára mastný film na koži, po nanenesení sa okamžite vstrebáva, preto je aj najobĺúbenejším krémom u mužov.

Návod na použitie:

Odporúčame aplikovať dva krát denne na očistenú pokožku tváre a dekoltu. Aj po otvorení sa odporúča skladovať 15°-25°. Chrániť prípravok  pred priamym  slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Uschovávať mimo dosahu detí. Vhodné kombinovať s kyslou pleťovou vodou, ktorá sa použije 2x denne pred použitím krému.

Hmotnosť: 40g

Cena: 10 €

Polomastný krém

Polomastný krém

Účinky:

Tento krém je určený pre zmiešanú pokožku tváre, krku a dekoltu. Je to náš univerzálny krém a často si ho objednávajú klienti, ktorí sa nevedia rozhodnúť pre konkrétny produkt, pretože hodnotia svoju pleť ako normálnu, ani suchú ani mastnú. Je určený pre každodennú starostlivosť. 

Vitamín A zabezpečuje aby pleť bola žiarivejšia, hladšia a zdravšia. Nedostatok vitamínu na pokožke sa prejavuje zhrubnutím, šupinatením, prípadne nežiaducimi škvrnami.

Vitamín C eliminuje výskyt hnedých škvŕn, stimuluje tvorbu kolagénu, osviežuje a ozdravuje povrch pokožky.

Vitamín E spomaľuje starnutie buniek a tkanív. Mimoriadne vhodný na vrásky. Pomáha proti škodlivinám a toxickým látkam vnútorného a vonkajšieho prostredia.

Kyselina hyalurovnová viaže vodu a tým zabezpečuje hydratáciu pokožky. Dokáže vyhladiť veľmi jemne vrásky a tým spomaľuje proces starnutia a regeneráciu kože. Vyhľadáva sa ako ideálny podkladový krém pod make up.

Návod na použitie:

Odporúčame aplikovať dva krát denne na očistenú  pokožku tváre a dekoltu. Aj po otvorení sa odporúča skladovať  pri teplote 15°-25°. Chrániť prípravok  pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Uschovávať mimo dosahu detí. Neobsahuje parabény.

Hmotnosť: 40g

Cena: 10 €

Výživný krém

Výživný krém

Účinky:

Výživný revitalizačný krém pre zrelú, alebo suchú pokožku tváre krku a dekoltu. Suchá pokožka si vyžaduje v určitom veku nadštandardnú starostlivosť, preto sme vytvorili výživný krém. Je veľmi vhodný na suchú, zrelú pleť s prejavmi starnutia. Ak je vaša pokožka suchá, napnutá bez pružnosti a hydratácie, tento krém je vhodný práve pre vás. Rovnako je mimoriadne vhodný pre fajčiarky a pre všetky osoby žijúce v stresovom prostredí exhalátov veľkomesta.

Výživný krém obsahuje rovnako vitamíny ako polomastný. Rozdiel je v konzistencii a masťovom základe. V tomto prípade odporúčame aplikovať ako nočný krém, alebo ako masku na tvár. Je výborným pomocníkom na vrásky, pleť je lepšie chránená proti starnutiu, rýchlejšie sa regeneruje, je hutnejšia, vrásky sú vyhladenejšie. Dochádza k vypnutiu kože a uchovaniu jej hutnejšej štruktúry. Neobsahuje parabény.

Návod na použitie:

Odporúčame aplikovať dva krát denne a na očistenú pokožku tváre a dekoltu. Aj po otvorení sa odporúča skladovať  pri teplote 15°-25°. Chrániť prípravok  pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Uschovávať mimo dosahu detí.

Vhodné použiť aj ako pleťovú masku - aplikovať v hrubšej vrstve a po 20 minutách zvyšok krému odsať papierovou servítkou.

Hmotnost: 40g

Cena: 12 €

Pleťové vody Dr. Sandra

Kyslá pleťová voda PH 4 - s obsahom alkoholu

Kyslá pleťová voda PH 4 - s obsahom alkoholu

Účinky:

Kyslá pleťová voda s obsahom 20% alkoholu, je určená pre normálnu, alebo problematickú pleť so sklonom k akné. Obnovuje prirodzený kyslý plášť na koži a chráni kožu pred baktériami a vírusmi.Odporúča sa použiť po odlíčení, ale aj po spotení, napríklad po športovaní. Zabraňuje upchávaniu pórov. Veľmi vhodná aj pre pleť so sklonom k tvorbe mílií. Je mimoriadne vhodná pri liečbe akné. Úspechom správnej liečby je pravidelnosť. Ak si nie ste istí výberom, navštívte našich odborníkov na klinike, radi vám s výberom pomôžeme.

Návod na použitie:

Pleťovú vodu aplikujte dva krát denne na dočistenie pleti.  Aj po otvorení odporúčame skladovať  pri teplote 15°-25°. Chrániť prípravok  pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Nepoužívať na odličovanie očí. V prípade zasiahnutie očí alebo slizníc opláchnite dostatočným množstvom vody. Výrobok požívať len na to, na čo je určený. Uschovávať mimo dosahu detí.

Objem: 100ml

Cena: 8 €

Kyslá pleťová voda PH 4 na citlivú pleť - s nižším obsahom alkoholu

Kyslá pleťová voda PH 4 na citlivú pleť - s nižším obsahom alkoholu

Účinky:

Kyslá pleťová s nižším obsahom alkoholu je učená  pre citlivú, suchú a zrelú pleť. Pleťová voda obsahuje 6% alkohol, pomáha navodiť kyslé prostredie, ktoré chráni pred vznikom baktérií na koži. Je dôležite si urobiť zvyk a pleťovú vodu používať každý deň po odlíčení. Jemné, nedráždivé zloženie tejto vody zaisťuje odstránenie zbytkov make upu, prachu a nečistôt, bez toho, aby ju vysušovala. Pleť po jej použití zostáva hydratovaná a príjemne oživená.

Návod na použitie:

Pleťovú vodu aplikujte dva krát denne na dočistenie pleti. Sama o sebe vám pleť nevyčistí. Aj po otvorení odporúčame skladovať  pri teplote 15°-25°. Chrániť prípravok  pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt. Nepoužívať na odličovanie očí. V prípade zasiahnutie očí alebo slizníc opláchnite dostatočným množstvom vody. Výrobok požívať len na to, na čo je určený. Uschovávať mimo dosahu detí.

Objem: 100 ml

Cena: 8 €

Telové mlieka Dr. Sandra

Telové mlieko s hydratačným účinkom

Telové mlieko s hydratačným účinkom

Určenie

Hydratačné telové mlieko je určené na hydratáciu a revitalizáciu pokožky celého tela. Pokožka je pružnejšia, vláčna, bez pocitu mastnoty. Vďaka urey je pokožka jemná a mäkká. Vitamín E  omladzuje pokožku, rovnako regeneruje vysušenú a podráždenú kožu.  Aj mastná pokožka sa môže niekedy prejavovať ako suchá, hlavne vtedy ak nie je dostatočne hydratovaná. Po natretí sa okamžite vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film, takže ihneď po nakrémovaní sa môžete obliecť. Pre túto vlastnosť ho obľubujú aj muži:) Neobsahuje parfum. 

Začnite myslieť na hydratáciu svojej  pokožky ešte dnes...

Spôsob používania:

Aplikuje sa po každom kúpeli, sprchovaní na suchú pokožku. Prípravok je vhodný pre všetky typy pokožky.

Aj po otvorení sa odporúča skladovať 15°-25°. Chrániť prípravok pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt.Uschovávať mimo dosahu detí.

Objem: 200ml
Cena: 11 €

Telové mlieko s premasťujúcim účinkom

Telové mlieko s premasťujúcim účinkom

Určenie

Telové mlieko premasťuje, vyživuje a regeneruje pokožku celého tela. Svojím zložením a pridaním vitamínov  A a E je určené pre extrémne suchú pokožku . Pri pravidelnom používaní čiastočne redukuje pigmentové škvrny. Panthenol je výborným pomocníkom na skľudnenie kože po podráždení, alebo po opaľovaní na udržanie zdravého vzhľadu pokožky. Neobsahuje parfum.

Spôsob používania:

Je vhodný na každodenné ošetrenie pokožky celého tela po sprchovaní a kúpaní na suchú pokožku.

Aj po otvorení sa odporúča skladovať 15°-25°. Chrániť prípravok pred priamym slnečným žiarením, sálavým teplom a výkyvmi teplôt.Uschovávať mimo dosahu detí.

Objem: 200ml
Cena: 11 €

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00