Produkty - Dr.Sandra

Vyvíjame a používame kozmetiku Dr. Sandra podľa vlastnej receptúry. Radi sa s vami o jej tajomstvo podelíme.

Produkty

Naše produkty si viete zakúpiť osobne na našej klinike alebo na stránke doktorkasandra.sk

Kozmetika Dr. Sandra

Naša kozmetika je vyrábaná podľa starých dermatologických receptúr, ktoré uchovávame od roku 1968. Receptúry sú doplnené o výrobné postupy najnovších medicínskych poznatkov. Sú vyrábané pod prísnymi podmienkami na základe poznatkov správnej výrobnej praxe kontrolovaných systémom kvality, ako sú vyrábané liečivá, čo znamená, že látky , ktoré stabilizujú krémy sú na dolných hodnotách rozpisu liekopisu. Ich kvalita je rokmi overená spokojnosťou našich klientov, bez toho aby sme zaznamenali akúkoľvek alergickú alebo inú negatívnu reakciu.

Kozmetika Dr. Sandra neobsahuje žiadne rastlinky ani parfémy, držíme sa zásady aby riziko alergickej reakcie bolo čo najmenšie. Naša kozmetika nebola a nebude testovaná na zvieratách. 

Ako je to s obsahom v našich kremoch?

Všetky výrobky kozmetiky doktorka Sandra sú vyvinuté v spolupráci s lekármi-dermatológmi a sú dermatologicky testované. Určené sú pre spotrebiteľ s problematickou alebo normálnou pleťou. Žiadny výrobok doktorka Sandra neobsahuje stabilizačný prípravok, dokonca neobsahujú ani parfumy a bylinky, preto sú mimoriadne vhodné aj pre veľmi senzitívnych a inak alergických ľudí. Rozdiel medzi stabilizačnými prísadami a konzervačnými je zásadný. Stabilizačné prísady sú iné ako chemické látky, ktoré napríklad stabilizujú emulziu, aby mala požadovaný stav. Konzervačné látky zasa ochraňujú prípravok predtým, aby bol z mikrobiologického hľadiska vhodne nastavený. Primárka Alexandra Novotná - Rozborilová vyvinula také ideálne zloženie svojej kozmetiky, že skupenstvo nepotrebuje upravovať stabilizačnými látkami kozmetiky. Odborníci súhlasia, že šťastným výberom surovín zabezpečila, že výrobok drží pokope aj bez prísady stabilizátorov. Takže všetky výrobky z rúk doktorky Sandry sú hypoalergénne. Ak je niekto alergický na parabény, tak napríklad do polomastného a výživného krému doktorky Sandry parabény nepridáva. Aj preto, ak niektoré výrobky na trhu obsahujú jeden z 26 potenciálnych alergénov, výrobok na obale na to zo zákona musí upozorniť. Kozmetika doktorka Sandra však k aktuálnemu roku neobsahuje ani jednej z týchto potenciálnych alergénov. Ich zoznam sa však podľa alergií obyvateľov z mesiaca na mesiac môže zmeniť podľa výskytu alergií v jednotlivých krajinách. Kozmetika doktorka Sandra neobsahuje ani žiadnu zakázanú látku zverejnenú Európskou úniou.

Pleťové krémy Dr. Sandra

Očný krém s obsahom kofeínu

Očný krém s obsahom kofeínu

Super elixír – výživný krém

Super elixír – výživný krém

Hydratačný krém

Hydratačný krém

Polomastný krém

Polomastný krém

Výživný krém

Výživný krém

Pleťové vody Dr. Sandra

Kyslá pleťová voda PH 4 - s obsahom alkoholu

Kyslá pleťová voda PH 4 - s obsahom alkoholu

Kyslá pleťová voda PH 4 na citlivú pleť - s nižším obsahom alkoholu

Kyslá pleťová voda PH 4 na citlivú pleť - s nižším obsahom alkoholu

Telové mlieka Dr. Sandra

Telové mlieko s hydratačným účinkom

Telové mlieko s hydratačným účinkom

Telové mlieko s premasťujúcim účinkom

Telové mlieko s premasťujúcim účinkom

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00