Referencie

Referencie

Miriam Kalisová, Moderátorka TV Markíza

Miriam Kalisová, Moderátorka TV Markíza

Páči sa mi, že stačí len prísť, odborníčky si Vás poriadne prezrú a na mieru Vám odporučia procedúry, ktoré sú pre Vašu pleť vhodné a na ktoré je ešte čas, ak ste ich trebars aj v pláne mali :D . Na málo miestach sa snažia o čo najmenej invazívne metódy a robia maximum pre to, aby ste radikálnejšie zákroky ani dlho dlho nepotrebovali. Človek sa na klinike cíti ako doma.. a tie krémy od Sandry..wau.. Ďakujem.
Mgr. Nora Hamar, Redaktorka TV JOJ

Mgr. Nora Hamar, Redaktorka TV JOJ

Klinike Esthetic som verná od začiatku môjho pôsobenia v televízii Joj, čiže už niekoľko rokov. Na klinike som sa vždy stretla s príjemným a usmiatym personálom a vysokou odbornosťou nielen lekárov ale aj sestričiek.
MUDr. Sandra Rozborilová je top odborníčka, ktorá je vždy krok vpred pred konkurenciou a je zároveň úžasný a pozitívny človek, preto sa vždy teším na návštevu.
Nedám dopustiť na super prístroj VelaShape 3 a takisto na kozmetiku Dr. Sandra.
Mgr. Eva Blahútová, šefredaktorka EMMA

Mgr. Eva Blahútová, šefredaktorka EMMA

Keďže som veľmi konzervatívna, ak objavím niečo, čo mi vyhovuje, držím sa toho ako kliešť. Kliniku Esthetic navštevujem roky a ešte sa nestalo, že by som nebola spokojná. Profesionálny prístup, skvelý tím odborníkov a najnovšie metódy z oblasti skrášľovania zvládnuté na stopercentnej úrovni sú pre mňa zárukou, že hocičo sa vyskytne, môžem sa na tím okolo MUDr. Sandry Rozborilovej spoľahnúť. Pravidelnú pleťovú “údržbu” dokonca vďaka srdečnému prístupu a šikovnosti sestričky Janky beriem ako návštevu kamarátky.

Erika Barkolová, moderátorka a redaktorka televízie JOJ

Erika Barkolová, moderátorka a redaktorka televízie JOJ

Na klinike Esthetic sa cítim ako v bavlnke a to nielen vďaka veľmi príjemným lekárom a sestričkám ale najmä vďaka procedúram, ktoré tam pravidelne podstupujem. Som pravideľným návštevníkom procedúry čistenia pleti spolu s masážou, vyskúšala som Aquafacial a tri krát som bola na top zákroku pre ženy v mojom veku - mezoterapii. Zabojovala som vďaka Vela shape 3 s druhou bradou a pleť sa mi hydratovala a vyliftovala vďaka drakulovej metóde. V blízkej budúcnosti plánujem zjemniť vrásky okolo očí a na čele botoxom. Dokonca som už zvažovala aj lifting horných viečok. Samozrejme som fanúšikom vynikajúcej kozmetiky Dr. Sandra.

Erika Judýniová, moderátorka televízie Markíza

Erika Judýniová, moderátorka televízie Markíza

Doktorka Sandra Novotná - Rozborilová má už dlhé roky moju absolútnu dôveru v starostlivosti o  môj výzor. Absolvujem starostlivosť podľa jej odporúčaní a dlhé roky používam jej krémy značky Dr. Sandra.
Kvetka Horváthová, moderátorka televízie Markíza

Kvetka Horváthová, moderátorka televízie Markíza

V starostlivosti o svoju pleť som sa zverila do rúk odborníčkam kliniky Esthetic a som maximálne spokojná. Odbornosť, profesionalita, najnovšie "vychytávky" zo sveta estetickej a laserovej medicíny, príjemné prostredie a priateľský prístup, ma po každej návšteve len utvrdzujú o správnosti môjho rozhodnutia.
Mirka P.  Medical and Pharmaceutical Sales Representative - La Roche Posay

Mirka P. Medical and Pharmaceutical Sales Representative - La Roche Posay

Kliniku navštevujem pravidelne, prevažne pracovne. Vždy ma tu čaká pozitivna energia a príjemná atmosféra, ktorá spolu s profesionálnym prístupom vytvára ideálne prostredie vhodné na relax, ale aj na odborné vyšetrenia. Osobne som absolvovala na klinike niekoľko zákrokov od odstraňovania znamienok, keloidnych jaziev, cez relaxačne kozmetické ošetrenie až po ošetrenie aquafacial. Vždy odchádzam maximálne spokojná s pocitom, že moj čas aj peniaze boli investované správne. Som rada, že som klientkou tak úžasne zohraného, sympatického a profesionálneho tímu, kde ochota pomôct, poradiť a nájsť to najlepšie riešenie je pre Vas samozrejmosťou.

Marek K. (23) kondičný tréner

Marek K. (23) kondičný tréner

Absolvoval som aplikáciu kyseliny hyaluronovej do nosovo-perových rýh, ktoré som mal výrazné kvôli intenzívnemu cvičeniu. Zákrok bol bez bolesti a výsledok sa dostavil hneď. Nečakal som až takú pozitívnu zmenu.

Petra G. (42), advokátka

Petra G. (42), advokátka

Mimické vrásky som zdedila po svojej mame, ktorá ich má tiež po tej svojej. Trápili ma dlhé roky, až kým som jedného dňa navštívila kliniku Esthetic. Aplikácia botulotoxínu je neviditeľná a moje okolie na mňa reaguje s komplimentom - ako dobre oddýchnuto dnes vyzerám.

Jana K. (33), obchodná manažérka

Jana K. (33), obchodná manažérka

Vždy som mala problém s nadmerným potením, čo je pri mojej pracovnej pozícii nemysliteľné. Vďaka liečbe botulotoxínom, ktorú mi odporučila moja kamarátka sa dnes na stretnutiach s klientmi cítim bez stresu a hlavne komfortne. Neverila som aký rýchly môže byť ten zákrok, ale skutočne trval 12 minút.

Martin Z. (40), manažér IT

Martin Z. (40), manažér IT

Dlhé roky ma trápilo vypadávanie vlasov, až kým sa na mojej hlave neobjavila plešina. Dlho som uvažoval nad transplantáciou, až som sa ju jedného dňa rozhodol absolvovať. Zákrok síce trval približne 5 hodín, ale „ujali“ sa mi všetky štepy. Šiltovky som daroval bratovi!

Tatiana Z. (28), zubná laborantka

Tatiana Z. (28), zubná laborantka

Moje pery mali zopár nerovností, s ktorými som sa nikdy nevedela zmieriť, až dovtedy kým moja známa „nelajkla“ status na facebooku Esthetic. Absolvovala som ošetrenie Volbella a zostala som príjemne prekvapená. Aplikácia trvala pár sekúnd a s výsledkom som spokojná už tretí mesiac.

Eliška T. (31), manažérka

Eliška T. (31), manažérka

Od vysokej školy som túžila po väčších prsiach a konečne som si ich dopriala. Bola to otázka môjho sebavedomia, nie pútania pozornosti okolia. Urobila som si veľký prieskum, keďže je to veľký zákrok do tela. Rozhodnutie pre Esthetic sa vyplatilo. Prsia vyzerajú veľmi prirodzene a iba s minimálnymi jazvami, ktoré takmer nevidno.

Zuzana V. (25), modelka

Zuzana V. (25), modelka

Vysadila som antikoncepciu a odvtedy sa mi začali tvoriť tmavé pigmentové škvrny na tvári. Pri mojej profesií to bolo neprijateľné. Vyskúšala som krémy, no tie nezaberali. Až potom som podstúpila zákrok pulzným svetlom, ktorý trval pár minút a pigmentácia postupne zmizla.

Viera V. (39), riaditeľka obchodného oddelenia

Viera V. (39), riaditeľka obchodného oddelenia

Na rozšírené cievky a viditeľné žily som mala predispozíciu. Po pôrode sa mi to každým rokom stále zhoršovalo. Ešte si chcem užiť krátke sukne, tak som sa pozerala po riešení. Skúsila som laserové ošetrenie v Esthetic a som maximálne spokojná.

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00