Referencie

Referencie

Kvetka Horváthová, moderátorka televízie Markíza

Kvetka Horváthová, moderátorka televízie Markíza

V starostlivosti o svoju pleť som sa zverila do rúk odborníčkam kliniky Esthetic a som maximálne spokojná. Odbornosť, profesionalita, najnovšie "vychytávky" zo sveta estetickej a laserovej medicíny, príjemné prostredie a priateľský prístup, ma po každej návšteve len utvrdzujú o správnosti môjho rozhodnutia.
Mirka P. (29)  Medical and Pharmaceutical Sales Representative - La Roche Posay

Mirka P. (29) Medical and Pharmaceutical Sales Representative - La Roche Posay

Kliniku navštevujem pravidelne, prevažne pracovne. Vždy ma tu čaká pozitivna energia a príjemná atmosféra, ktorá spolu s profesionálnym prístupom vytvára ideálne prostredie vhodné na relax, ale aj na odborné vyšetrenia. Osobne som absolvovala na klinike niekoľko zákrokov od odstraňovania znamienok, keloidnych jaziev, cez relaxačne kozmetické ošetrenie až po ošetrenie aquafacial. Vždy odchádzam maximálne spokojná s pocitom, že moj čas aj peniaze boli investované správne. Som rada, že som klientkou tak úžasne zohraného, sympatického a profesionálneho tímu, kde ochota pomôct, poradiť a nájsť to najlepšie riešenie je pre Vas samozrejmosťou.

Marek K. (23) kondičný tréner

Marek K. (23) kondičný tréner

Absolvoval som aplikáciu kyseliny hyaluronovej do nosovo-perových rýh, ktoré som mal výrazné kvôli intenzívnemu cvičeniu. Zákrok bol bez bolesti a výsledok sa dostavil hneď. Nečakal som až takú pozitívnu zmenu.

Petra G. (42), advokátka

Petra G. (42), advokátka

Mimické vrásky som zdedila po svojej mame, ktorá ich má tiež po tej svojej. Trápili ma dlhé roky, až kým som jedného dňa navštívila kliniku Esthetic. Aplikácia botulotoxínu je neviditeľná a moje okolie na mňa reaguje s komplimentom - ako dobre oddýchnuto dnes vyzerám.

Jana K. (33), obchodná manažérka

Jana K. (33), obchodná manažérka

Vždy som mala problém s nadmerným potením, čo je pri mojej pracovnej pozícii nemysliteľné. Vďaka liečbe botulotoxínom, ktorú mi odporučila moja kamarátka sa dnes na stretnutiach s klientmi cítim bez stresu a hlavne komfortne. Neverila som aký rýchly môže byť ten zákrok, ale skutočne trval 12 minút.

Martin Z. (40), manažér IT

Martin Z. (40), manažér IT

Dlhé roky ma trápilo vypadávanie vlasov, až kým sa na mojej hlave neobjavila plešina. Dlho som uvažoval nad transplantáciou, až som sa ju jedného dňa rozhodol absolvovať. Zákrok síce trval približne 5 hodín, ale „ujali“ sa mi všetky štepy. Šiltovky som daroval bratovi!

Tatiana Z. (28), zubná laborantka

Tatiana Z. (28), zubná laborantka

Moje pery mali zopár nerovností, s ktorými som sa nikdy nevedela zmieriť, až dovtedy kým moja známa „nelajkla“ status na facebooku Esthetic. Absolvovala som ošetrenie Volbella a zostala som príjemne prekvapená. Aplikácia trvala pár sekúnd a s výsledkom som spokojná už tretí mesiac.

Eliška T. (31), manažérka

Eliška T. (31), manažérka

Od vysokej školy som túžila po väčších prsiach a konečne som si ich dopriala. Bola to otázka môjho sebavedomia, nie pútania pozornosti okolia. Urobila som si veľký prieskum, keďže je to veľký zákrok do tela. Rozhodnutie pre Esthetic sa vyplatilo. Prsia vyzerajú veľmi prirodzene a iba s minimálnymi jazvami, ktoré takmer nevidno.

Zuzana V. (25), modelka

Zuzana V. (25), modelka

Vysadila som antikoncepciu a odvtedy sa mi začali tvoriť tmavé pigmentové škvrny na tvári. Pri mojej profesií to bolo neprijateľné. Vyskúšala som krémy, no tie nezaberali. Až potom som podstúpila zákrok pulzným svetlom, ktorý trval pár minút a pigmentácia postupne zmizla.

Viera V. (39), riaditeľka obchodného oddelenia

Viera V. (39), riaditeľka obchodného oddelenia

Na rozšírené cievky a viditeľné žily som mala predispozíciu. Po pôrode sa mi to každým rokom stále zhoršovalo. Ešte si chcem užiť krátke sukne, tak som sa pozerala po riešení. Skúsila som laserové ošetrenie v Esthetic a som maximálne spokojná.

Kontakt

Esthetic, s.r.o.
Partizánska 2
811 01 Bratislava

Otvorené:
Pondelok - Piatok
07:00 - 19:00